E-book

“Varíme bez hraníc”

Táto e-kniha  zo série „VARÍME BEZ HRANÍC“ je prvou v poradí, ktorú vydáva cestovateľský portál Amazing Travel Magazín. Celkovo v rámci tejto série prinesieme 12 takýchto e-kníh. Každá z nich bude vyhradené niektorým štátom podľa abecedy.  Samozrejme začíname v januári 2021 písmenom A a končíme v decembri 2021 už klasicky písmenom Z.

Prehľad jednotlivých vydaní najdete nižšie.

Nakoľko sa snažíme priniesť celú sériu pre každého ZADARMO, pomôžte nám aspoň tým, že dáte o tom vedieť svojím známym a priateľom, aby sa prihlásili aj oni.

Ilavský Juraj Founder

Ako to celé začalo?

16 rokov beháme po svete a natáčame dokumentárne filmy a seriály pre aj Vám známy TV kanál National Geographic. Spoznali sme množstvo ľudí a krajín, spoznali sme mentalitu obyčajných ľudí. Preto sme sa rozhodli spustiť cestovateľský portál Amazing Travel Magazín, kde chceme čitateľom ukázať jednotlivé krajiny inak ako len more a pláže. Tento náročný rok sme trochu upratovali a našli sme v archívoch aj zlatý grál a to niekoľko tisíc receptov, ktoré sme si celý ten čas na cestách zapisovali. A tak prišlo rozhodnutie vydať ich verejne ako sériu e-kníh.

Čo je náš cieľ?

Našim cieľom je vydať každý mesiac v roku 2021 jeden diel série podľa abecedy od A do Z. Celkovo zverejníme viac ako 3500 receptov. Všetky sú úplne autentické a možno nie každý recept bude možné spraviť jednoducho v domácich podmienkach, ale snažili sme sa vyberať také, ktoré to umožnia. Zároveň si povieme aj niečo o daných krajinách, aké potraviny sú tam bežné, aké majú stravovacie zvyky a pod. Všetky e-knihy v sérii budú v elektronickej podobe prístupné zadarmo.

Kto sme?

Sme tím ľudí, ktorí natáčajú 16 rokov dokumentárne filmy pre National Geographic a prešli sme dodnes viac ako 136 krajín sveta.

Prečo to robíme?

Robíme to preto, aby sme ukázali ľuďom, že dovolenka a cestovanie nie je iba o mori, pláži a strave na hoteli, ale že dovolenka je žážitok nielen cestovateľský ale aj kulinársky.

Ak chcete MÔŽeTE NÁM aj pomôcť!

Pomôžte pri preklade receptov z angličtiny pre pripravovanú unikátnu sériu e-kníh “Varíme bez hraníc”. Všetky diely e-knihy budú dostupné ZADARMO na Amazing Travel Magazín.
Vaše meno bude uvedené medzi prekladateľmi. Celá séria bude obsahovať viac ako 3000 receptov vlastnoručne zozbieraných na cestách po svete pri nakrúcaní dokumentárnych filmov. V prípade záujmu nám napíšte na pomoc@amazingtravel.sk a uveďte heslo POMOC.
Ďakujeme

PREHĽAD jednotlivých Vydaní:

Prvú knihu zo série dostanete už za

Aktuálny počet OBjednávok knihy


(údaj sa aktualizuje 1x za hodinu)

Podnikáte alebo máte spoločnosť?
Chceli by ste využiť možnosť prezentácie v knihe alebo sa stať priamo partnerom celej série? Napíšte mi na juraj@amazingtravel.sk a určite niečo vymyslíme… Budete milo prekvapení.

Ak ste sa prihlásili pomocou vyskakovacieho pop-up okna, už nie je potrebné vyplniť tento formulár. Ak ste to okno ignorovali a teraz sa chcete registrovať, vyplňte nasledovný formulár…
Zadajte svoj e-mail, aby sme vás vedeli kontaktovať.

Pomôžte nám tým, že dáte o tomto projekte vedieť svojím známym a priateľom. Stačí kliknúť na ikonu zdieľať ⇣

Zdieľať

 


This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Don`t copy text!