Chcete sa stať prispievateľom alebo priamo naším redaktorom?

Pre koho by ste písali?

Počet návštevníkov denne v priemere: 12 400
Odberateľov newslettra: 17 492

Zaujalo Vás to?

Napíšte a pošlite nám svoj príspevok s fotkami alebo nám napíšte, ako by ste s nami chceli spolupracovať. Stať sa u nás napríklad len občasným redaktorom môže každý z vás! Email na zaslanie prvého článku je článok@amazingtravel.sk.

V prípade dlhodobej spolupráce Vám zriadime prístup do časti pre redaktorov. Články môžu byť v slovenčine ale kľudne aj v češtine. Do budúcnosti sa budeme snažiť tieto 2 jazyky uplatniť v našich článkoch.

Všetky zaslané príspevky najprv skontrolujeme a chválime. Články obsahujúce vulgarizmy, pornografiu, podporu a propagáciu aktivít smerujúcich k potlačeniu práv alebo slobôd človeka zverejňovať nebudeme. Snažte sa preto písať svoje príspevky tak, aby z nich ostatní návštevných stránok mali úžitok nielen pri čítaní, ale aj na svojich cestách. Osobné skúsenosti sú totiž to najdôležitejšie. Každý dobrý tip, ktorý pomôže ostatným cestovateľom pri potulkách a výletoch u nás doma alebo v zahraničí, je vítaný!

Ak budete vyberať fotografie k vášmu príspevku, musíte uviesť aj autora fotografií, ak ním nie ste Vy sami. Ku každému článku zašlite maximálne 10 fotografií, ideálna veľkosť 1980 × 1080 px, pri rozlíšení 72 DPI. Ak neviete, ako fotografie zmenšiť, pošlite nám verejný treba link na veľké súbory (napr. cez www.wetransfer.com, alebo mega.nz – ktorý je partnerom nášho magazínu).

Prístup na naše stránky je bezplatný, rovnako tak zverejnenie vašich článkov.

Nezabudnite svoj príspevok po zverejnení zdieľať na sociálnych sieťach! Len tak sa dostane k ďalším cestovateľom!

Ďakujeme a tešíme sa na vaše cestovateľské zážitky! 😉

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Don`t copy text!