Poďme do toho spolu

Tak ako chceme ukázať krajiny a destinácie inak ako sú čitatelia bežne zvyknutí, rovnako sme naladení začať natáčať pravidelný videopodcast. Nepôjde o žiadne bežne dostupné videorozhovory v zmysle, že nám budú cestovatelia rozprávať čo a ako zažili. Je to síce fajn, ale pre nás dosť jednotvárne.
Keďže máme 16 ročné skúsenosti s natáčaním dokumentov pre National Geo, chceme aj takto jednotvárny videopodcast spraviť inak. To znamená, že si budeme pozývať známych aj neznámych ľudí s ktorými sa budeme rozprávať. Napr.:

 • HERCI – cestujú na vystúpenia ale aj na dovolenky. Su na cestách aj keď idú na natáčanie seriálov a pod.
 • ŠPORTOVCI – cestujú za športom po celom svete.
 • SPEVÁCI A SKUPINY – cestujú na koncerty a pod.
 • POLITICI – cestujú na dennej báze.
 • CK – ľudia z cestovných kancelárií a agentúr.
 • a každé 2 mesiace jeden špeciálny hosť
 • Každé video nebude výlučne o cestovaní, padnú aj iné otázky, ktoré daný hosť neočakáva a to robí z tohto formátu niečo iné – špeciálne.
  Preto hľadáme priestor na dlhodobý prenájom pre nahrávacie štúdio. Priestor by mal mať aspoň 20 m2, bezproblémové parkovanie min. pre 1 auto, zabezpečenie, dostupnosť 24/7, rýchle internetové pripojenie.
  My tam nainštalujeme nahrávaciu techniku, štúdiové vybavenie, video a zvukovú techniku, green screen, svetlá a pod.


  Vzhľadom na to, že celý projekt je neziskový, hľadáme niekoho, kto disponuje takýmto priestorom a vie nám ho poskytnúť na min. 1 rok výmenou (bártrom) za reklamu a pozíciu VIDEOPODCAST PARTNER rovnako na 1 rok, prípadne na viac podľa konkrétnej ponuky.
  Preto ak máte záujem ponúknuť takýto priestor vyplňte formulár nižšie a zvoľte VIDEOPODCAST Partner prípadne volajte na 0907 31 88 00 alebo píšte na partner@amazingtravel.sk>

  Pár aktuálnych čísel

  Počet návštevníkov denne v priemere: 12 400
  Odberateľov newslettra: 17 492
  [/vc_column][/vc_row]

  This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

  Don`t copy text!